درباره ما

جامعه صنعتی امروز كشور عزيزمان ايران در مسير رشد خود با چالش‌های متعددی روبرو است که از مهم‌ترين آن‌ها برای سرمايه‌گذاری صنعتی می‌توان عدم در نظر گرفتن عواملی همچون انتخاب درست مسير سرمايه گذاری، انتخاب تكنولوژی‌های مناسب توليد، انتخاب موقعيت جغرافيايی مناسب جهت اجرای پروژه با در نظر گرفتن بازارهای هدف، مديريت منابع در دسترس، مديريت و زمانبندی پروژه، مديريت توليد را نام برد.

شرکت مهندسی محب صنعت با هدف توسعه پایدار صنایع مختلف کشور و همچنین کمک به رفع مشکل آلایندگی زیست محیطی در زمینه‌های مختلفی از جمله سیستم‌های انتقال مواد، غبارگیرهای صنعتی و بارگیری مکانیزه با استفاده از فناوری‌های مدرن دنیا و همچنین بهینه‌سازی و طراحی کوره‌های پیشگرم مشغول به فعالیت می‌باشد.

در این راستا تیم با تجربه و متخصص شرکت مهندسی محب صنعت که سال‌ها در صنایع معدنی مختلفی چون فولاد، مس، سیمان و … فعالیت داشته اند، گرد هم‌آمده اند تا با هم‌افزایی دانش و تجربه، تخصص و توانایی خود را جهت ارتقا و بهبود شرایط زیست محیطی به‌کار گیرند.

خدمات مهندسی در حقيقت مجموعه فعاليت‌هایی هستند که با در نظر گرفتن موارد فوق و با هدف کاهش ريسک مخاطرات پيش‌ روی صنعت به اجرا در می‌آيند.

شركت محب صنعت مفتخر است كه تلاش خود را با ارائه خدمات زير انجام دهد:

تهیه هندبوک خطوط تولید و واحدهای تعمیرات و نگهداری با رویکرد آموزش پرسنل

مشاوره در زمینه‌های توسعه و بهره برداری   

تجهیزات غبارگیر و الکتروفیلترها و بگ فیلترها 

کوره‌های پیشگرم نورد

محب صنعت برای مشتریان خود تبلور تکنولوژی، خلاقیت، پشتکار و سودآوری خواهد بود.